Bec Gauss Filament A60 (102802906)
- Producator:
- Cod produs:168038
- Available:În stoc300
| Clasa de protecție | 20 IP |
| Analog al unei lămpi cu incandescență | 30 W |
| Specificații suplimentare | lampă violet pentru plante |
| Filament | da |
| Fluxul luminos | 290 lm |
| Forma becului | Arbitrary |
| Tip de bază | E27 |
| Dimensiuni standard de | A60 |
| Cantitatea | 1 buc |
| Indicele de redare a culorilor | Ra80 |
| Unghiul de iluminare | 360 ° |
| Diming | nu |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Producător | Gauss |
| Puterea | 6 W |
| Cod EAN | 4627136278521 |
Fără întrebări până acum.

