Baterie de duș VOLLE Sota (1538.100104)
- Producator:
- Cod produs:28588
- Available:În stoc300
| Altele | cartus ceramic 35 mm |
| Material carcasă | alamă |
| Inălțime | 70 mm |
| Tip | manetă unică |
| Adâncime | 60 mm |
| Țara producătoare | Spania |
| Producător | VOLLE |
| Finisaj | negru |
Fără întrebări până acum.


