Baterie de duș Cron 2303 (Chrome)
- Producator:
- Cod produs:197740
- Available:În stoc300
| Altele | cartus ceramic 35 mm |
| Material carcasă | alamă |
| Inălțime | 111 mm |
| Tip | manetă unică |
| Adâncime | 144 mm |
| Țara producătoare | China |
| Producător | Cron |
| Finisaj | crom |
Fără întrebări până acum.

