Baterie bucătărie Remer EY541
- Producator:
- Cod produs:102866
- Available:În stoc300
| Lungime pipă | 210 mm |
| Înălțime pipă | 180 mm |
| Tip cartuș | ceramic , 35 mm |
| Aerator | da |
| Tip | mono comandă |
| Producător | Remer |
| Finisaj | negru/crom |
| Pipă tubulară | manșon flexibil |
Fără întrebări până acum.





