Baterie bucătărie Frud R42052-20
- Producator:
- Cod produs:47572
- Available:În stoc300
| Lungime pipă | 189 mm |
| Înălțime pipă | 251 mm |
| Material carcasă | inox |
| Unghiul de rotaţie | 360 ° |
| Tip cartuș | ceramic , 35 mm |
| Aerator | da |
| Tip | mono comandă |
| Producător | Frud |
| Finisaj | crom |
| Cod EAN | 6959477676727 |
| Pipă tubulară | pivotantă |
Fără întrebări până acum.



