Baterie bucătărie Fiore Astro (14CR0360)
- Producator:
- Cod produs:18953
- Available:În stoc300
| Lungime pipă | 170 mm |
| Înălțime pipă | 215 mm |
| Material carcasă | alamă |
| Tip cartuș | ceramic , 35 mm |
| Tip | manetă dublă |
| Producător | Fiore |
| Finisaj | crom |
| Pipă tubulară | pivotantă |
Fără întrebări până acum.


