Bancă pentru educație Tisam Дуб Молочный (4615)
- Producator:
- Cod produs:44883
- Available:În stoc300
| Înălţime maximă | 30 cm |
| Tip | fără spătar |
| Adâncime | 30 cm |
| Material scaun | PAL |
| Material cadrului | PAL |
| Culoare scaun | stejar laptos |
| Lăţime | 120 cm |
| Culoare cadru | stejar laptos |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tisam |
Fără întrebări până acum.

