Aspirator robot Total Tools TVCRG30261
- Producator:
- Cod produs:16064
- Available:În stoc300
| Capacitatea bateriei | 2000 mAh |
| Capacitate recipient | 0.45 litri |
| Dimensiuni | 300x300x75 mm |
| Puterea de aspirație | 1000 Pa |
| Greutate | 2.5 kg |
| Timpul de încărcare | 5 ore |
| Timp de lucru | 70 min. |
| Perie laterală | da |
| Culoare | alb |
| Consum energetic maxim | 20 W |
| Garanție | 24 luni |
| Colectare praf | container |
| Producător | Total Tools |
| Tip de curățare | uscata |
Fără întrebări până acum.


