Aspirator robot Samsung VR30T85513W/EV
- Producator:
- Cod produs:101863
- Available:În stoc300
| Capacitate recipient | 0.3 litri |
| Dimensiuni | 350x350x99.8 mm |
| Greutate | 3.4 kg |
| Timpul de încărcare | 4 ore |
| Baza pentru reîncărcare | da |
| Timp de lucru | 90 minute |
| Înălțimea depășirii pragurilor | 18 mm |
| Perie laterală | da |
| Perete Virtual | da |
| Grafic de programmare a curățarei | da |
| Control | Aplicația SmartThings , Bixby , Alexa , Google Assistant |
| Culoare | alb |
| Consum energetic maxim | 60 W |
| Tehnologie cartografică | senzor LIDAR |
| Garanție | 24 luni |
| Colectare praf | container |
| Bază cu containere pentru deseuri | da |
| Producător | Samsung |
| Tip de curățare | uscata |
| Nivelul de zgomot | 76 db |
| Filtru | HEPA |
| Cod EAN | 8806092315518 |
Fără întrebări până acum.


