Aspirator industrial Einhell TE-VC 36/25 Li
- Producator:
- Cod produs:46334
- Available:În stoc300
| Capacitate recipient | 25 l |
| Lungime furtun | 2.5 m |
| Material carcasă | metal |
| Greutate | 6.75 kg |
| Specificații suplimentare | fără baterie și încărcător , 2х18V |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Einhell |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Nivel zgomot | 76 dB |
| Tip de curățare | uscată |
| Puterea maximă de aspirație | 150 mbar |
| Cod EAN | 4006825656527 |
| Alimentare | acumulator |
Fără întrebări până acum.



