Aspirator cu curăţare uscată Samsung VC73155NMVB
- Producator:
- Cod produs:82862
- Available:În stoc300
| Capacitate recipient | 1.2 litri |
| Spații înguste | da |
| Lungime cablu | 6.3 m |
| Control de putere | pe mâner |
| Raza de acțiune | 9.3 m |
| Dimensiuni | 285x445x305 mm |
| Greutate | 5.9 kg |
| Culoare | albastru |
| Consum energetic maxim | 1800 W |
| Tub | telescopic |
| Garanție | 24 luni |
| Colectare praf | container |
| Producător | Samsung |
| Nivel zgomot | 82 dB |
| Perie pentru pardoseală/covor | da |
| Putere aspirare | 380 W |
| Filtru de ieşire | HEPA |
Fără întrebări până acum.



