Aragaz Klass T5401G4-Brown
- Producator:
- Cod produs:136777
- Available:În stoc300
| Numar arzatoare | 4 |
| Inălțime | 85 cm |
| Adâncime | 60 cm |
| Volum cuptor | 53 litri |
| Lăţime | 50 cm |
| Tip capac plită | metal |
| Țara producătoare | Turcia |
| Tip cuptor | pe gaz |
| Metodă curăţare cuptor | manual |
| Culoare | maro |
| Suprafaţă | |
| Iluminare cuptor | nu |
| Garanție | 24 luni |
| Grill | nu |
| Numar geamuri de protecţie la uşă | 2 |
| Producător | Klass |
| Cod EAN | 2003333331511 |
Fără întrebări până acum.


