Aplică exterior Elmos HD-Y077
- Producator:
- Cod produs:45163
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | alb |
| Material carcasă | plastic |
| Culoare carcasă | gri |
| Lungimea | 550 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Inălțime | 100 mm |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip | afară |
| Tip bec | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 6600 lm |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Temperatura de culoare | K |
| Lăţime | 490 mm |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Producător | Elmos |
| Gradul de protecție | I |
| Cod EAN | 4841243038193 |
| Material abajur | acril |
Fără întrebări până acum.

