Aplică exterior Elmos 25-GL
- Producator:
- Cod produs:144646
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | alb mat |
| Material carcasă | metal |
| Diametru | 150 mm |
| Culoare carcasă | bronz |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Inălțime | 196 mm |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip | stradă |
| Tip bec | LED |
| Putere maxima per bec | 11 W |
| Temperatura de culoare | K |
| Lăţime | 168 mm |
| Factor de protecţie | IP65 |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243025353 |
| Material abajur | acril |
Fără întrebări până acum.

