Aparat de tuns Eurostil K-3600
- Producator:
- Cod produs:67208
- Available:În stoc300
| Putere | 5 W |
| Set | Încărcător , perie de curatat , ulei de cuțite , baterie suplimentară |
| Numar piepteni | 4 |
| Lungimea minimă | 0.8 mm |
| Lungimea maximă | 12 mm |
| Lăţimea cuţitului | 45 mm |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Eurostil |
| Alimentare | acumulator , priza |
Fără întrebări până acum.


