Antreu Yasen Эдельвейс Венге Луизиана
- Producator:
- Cod produs:47067
- Available:În stoc300
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | wenge louisiana |
| Seria | Edelveis |
| Inălțime | 215.5 cm |
| Adâncime | 45 cm |
| Lăţime | 120 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Material fasada | PAL |
| Producător | Yasen |
| Culoare fasada | wenge louisiana |
Fără întrebări până acum.


