Antreu Mobildor-Lux Open Loft Black/Wood
- Producator:
- Cod produs:122155
- Available:În stoc300
| Material carcasă | metal , LPAL |
| Culoare carcasă | negru , lemn |
| Seria | Open |
| Inălțime | 200 cm |
| Adâncime | 40 cm |
| Lăţime | 90 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mobildor-Lux |
Fără întrebări până acum.

