Agendă nedatată Berlingo Radiance A5 136L Light Blue
- Producator:
- Cod produs:105128
- Available:În stoc300
| Densitate | 80 g/m2 |
| Lungimea | 210 mm |
| Lățimea | 143 mm |
| Tip | nedatata |
| Culoarea copertei | albastru deschis |
| Montură | cusut , lipit |
| Numărul de foi | 136 |
| Hîrtie | offset |
| Marcaj | da |
| Producător | Berlingo |
| Cod EAN | 4260107516477 |
| Materialul copertei | imitaţie piele |
Fără întrebări până acum.


