Agendă nedatată Arta Grafica DELI 96L (DL20201)
- Producator:
- Cod produs:128598
- Available:În stoc300
| Densitate | 70 g/m2 |
| Lungimea | 210 mm |
| Lățimea | 143 mm |
| Tip | nedatata |
| Culoarea copertei | albastru deschis |
| Montură | cusut , lipit |
| Numărul de foi | 96 |
| Hîrtie | offset |
| Marcaj | da |
| Producător | Arta Grafica |
| Cod EAN | 6921734909831 |
| Materialul copertei | poliuretan |
Fără întrebări până acum.

