Acumulator extern MediaRange MR754
- Producator:
- Cod produs:12858
- Available:În stoc300
| Conectori de intrare | USB x3 , USB Type-C , Micro USB |
| Fast charge | da |
| Tehnologie | Li-pol |
| Dimensiuni | 203x95x14 mm |
| Materialul carcasei | plastic |
| Greutate | 430 g |
| Capacitatea | 25000 mA*h |
| Culoare | negru |
| Tensiune de intrare | 5 V |
| Producător | MediaRange |
| Curent de intrare | 2 A |
Fără întrebări până acum.

