Acumulatoar auto Exide Classic EC652
- Producator:
- Cod produs:175576
- Available:În stoc300
| Tensiune | 12 V |
| Inălțime | 178 mm |
| Baza bacului | В13 |
| Lungime | 278 mm |
| Lăţime | 175 mm |
| Curent de pornire | 540 A |
| Capacitate | 65 Ah |
| Tehnologie AGM | nu |
| Polaritate borne | «0» |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Exide |
Fără întrebări până acum.

