Absorbante postnatale igienice Canpol 10pcs (73/003)
- Producator:
- Cod produs:92121
- Available:În stoc300
| Forma | fără aripi |
| Țara proprietar mărcii | Polonia |
| Dimensiuni | 35x19 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 17x10x9 cm |
| Greutate | 250 gr |
| Tip | absorbante |
| Absorbție | 5 pic. |
| Scopul | postpartum |
| Grosime | 5 mm |
| Numărul | 10 |
| Producător | Canpol |
| Cod EAN | 5903407730035 |
Fără întrebări până acum.





